pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 listopada 2016
  • 13 listopada 2016
  • wyświetleń: 898

Trzeci Jesienny wieczór filmowy w Kobiórze

Za nami:

Przed nami trzeci Jesienny wieczór filmowy. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 13 listopada w sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Kobiórze. Podobnie jak w trakcie dwóch poprzednich wieczorów, także i tym razem wyświetlone zostaną dwa interesujące filmy.

Pierwszy seans rozpocznie się o godzinie 18.00 - to epicki film science-fiction w reżyserii Christophera Nolana z 2014 r. Jest to opowieść o zbliżaniu się końca bytu ludzkości na Ziemi z powodu zmian klimatycznych. Jednak grupa naukowców odkrywa tunel czasoprzestrzenny, który umożliwia poszukiwanie nowego domu. W rolach głównych występują m.in. Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain czy Bill Irwin. Film powstał w międzynarodowej kooperacji: Kanada - USA - Wielka Brytania.

Natomiast druga propozycja na ten wieczór (emisja rozpocznie się około godziny 20.30) to komedia przygodowa z Robertem Redfordem i Nickiem Nolte w rolach głównych. Autor książek podróżniczych postanawia wyruszyć na wędrówkę przez Apallachy, zabierając ze sobą jednego z przyjaciół.

Wstęp darmowy!

Trzeci Jesienny wieczór filmowy w Kobiórze

BM / pless.pl, źródło: spolkom.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.