Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 18 maja 2005
  • wyświetleń: 2980

Jest już trzecia płyta CeHa

Jest już trzecia płyta CeHa


Pojawiła się już trzecia płyta CeHa. Na najnowszej płycie znajduje się 21 tracków, na których gościnnie możemy usłyszeć m.in. Morala, Aro, Nalefa czy z Kinder Des Krieges (Niemcy). Płytę można pobrać na Oficjalnej Stronie zespołu (www.CeHa.54.pl) w dziale media, bądź na Stronie Pszczyńskiego Rapu (www.HIPHOP.mocny.com/20,download).

Kim jest i co robi skład CeHa?

CeHa czyli kolektyw trzech śląskich miast – Pszczyny, Bielska-Białej i Tychów. Grupa powstała początkowo w listopadzie 2002 roku w której w skład wchodzili wówczas Cezet oraz Hesik. Hesik zajął się tworzeniem rapu już w 1995 roku, czego wynikiem do 2002 roku było wypuszczenie w miasto siedmiu solowych płyt. Cezet natomiast zaczął tworzyć dwa lata później czego wynikiem jest dotychczasowa jedna solówka oraz ponad setka kawałków nagranych ‘bez celu’.

Po ponad siedmiu miesiącach pracy, wyszła na światło dzienne pierwsza (57 minutowa) płyta pod szyldem CeHa – „Cel Osiągnięty”. Klipy promujące tę płytę można zassać z oficjalnej strony zespołu www.CeHa.54.pl. Single promujące tę płytę to jedne z większych hitów koncertowych. Warstwą muzyczną utworów zajmuje się Hesik, u którego na domowym sprzęcie rejestruje się większość materiału, natomiast za sprawą Cezeta kawałki nabierają ciekawego kształtu ze względu na w większości śpiewane refreny, co decyduje jednocześnie o oryginalności i niepowtarzalności CeHa.

W kwietniu 2004 roku wyszedł drugi nie legal chłopaków zatytułowany "Dwutlenek Węgla". W międzyczasie nagrywania drugiej płyty do składu dołączył Dj.Ma.Hu. A obecnie, jak już wiecie pojawiła się trzecia płyta CeHa. Posłuchajcie i oceńcie.

Mateusz Wrona

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA