Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 16 maja 2016
  • 23 maja 2016
  • wyświetleń: 5845

[ZDJĘCIA] Koncert Shari Rowe podczas Daisy Days

Shari Rowe z zespołem country oraz pełen energii i radości zespół gospel biskupa H. Curtis Douglasa z Bronxu wystąpili na pszczyńskim rynku w ramach trasy Von Promnitz Tour 2016.

Koncert Shari Rowe z zespołem w ramach trasy koncertowej "von Promnitz Tour", w czasie Daisy Days - 22.05.2016 r. · fot.


Pierwszy z występów odbył się w sobotę w Stajniach Książęcych. Amerykańscy muzycy zaprezentowali muzykę country, pop, telewizyjną i filmową. Po raz drugi Shari Rowe zaśpiewała na pszczyńskim rynku w niedzielę. Jej występ przyciągnął uwagę wielu gości zgromadzonych w tym czasie na starówce. Charyzmatyczna Shari zachęcała do wspólnej zabawy.

koncert Shari Rowe podczas Daisy Days
Koncert Shari Rowe podczas Daisy Days w Stajniach Książęcych. · fot.


Natomiast już w niedzielę (29 maja) o 18.00 w Sali Lustrzanej Muzeum Zamkowego odbędzie się koncert amerykańskiego chóru pod kierunkiem dr. Thomasa Bookhout. Grupa zaprezentuje dawną i współczesną muzykę chóralną.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA