pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 2 marca 2016
  • 15 marca 2016
  • wyświetleń: 11309

Kilka obrazów z życia kobiety - zdjęcia

Za nami:

W Dzień Kobiet w Pszczyńskim Centrum Kultury odbył się spektakl przygotowany przez kobiety i z myślą o kobietach "Ona - czyli kilka obrazów z życia kobiety". Kolejny raz przedstawienie będzie można zobaczyć na deskach PCKulu w najbliższy czwartek.

"Ona - czyli kilka obrazów z życia kobiety" - spektakl grupy teatralnej Error - 08.03.2016 r. · fot.


Przedstawienie to efekt pracy warsztatowej grupy Error działającej w Pszczyńskim Centrum Kultury. W spektaklu występuje 9 kobiet, które podejmują wyzwanie zmierzenia się na scenie z tak obszernym i niebanalnym tematem jakim jest "kobieta". Widzowie oglądają kilka scen z życia każdej kobiety. Spektakl po raz drugi będzie można obejrzeć 17 marca w Pszczyńskim Centrum Kultury o godzinie 18.00. Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie PCKulu.Scenariusz i reżyseria: Mirosława Gad. Występują: Anna Bednorz, Aleksandra Pławecka-Brauntsh, Dorota Warzecha-Nowok, Elżbieta Jasińska, Elżbieta Walusza, Jadwiga Winek, Małgorzata Błąkała, Monika Kaczmarczyk oraz Maria Paszek.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.