pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 lutego 2016
  • wyświetleń: 1132

XIII Powiatowy Przegląd Jasełek

W niedzielę, 24 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu odbył się koncert laureatów XIII Powiatowego Przeglądu Jasełek.

XIII Powiatowy Przegląd Jasełek - 24.01.2016 · fot.


W tym roku do przeglądu zgłosiło się 13 szkół z powiatu pszczyńskiego oraz jedna z powiatu cieszyńskiego. Już tradycyjnie na scenie suszeckiego GOKu zaprezentowały się przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazjaliści, których występy oceniało jury w składzie: Jadwiga Masny, Beata Wituła (POPP) oraz Halina Gryszko.

W kategorii "przedszkola" nagroda Grand Prix powędrowała do Gminnego Przedszkola Publicznego "BAJKA" we Frydku - Oddział Zamiejscowy w Gilowicach.I miejsce w tej kategorii zdobyło Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Górze, II miejsce przypadło Niepublicznemu Przedszkolu "Pociecha" z Pszczyny, a III miejsce Przedszkolakom z Publicznego Przedszkola w Suszcu.

W kategorii "szkoły podstawowe" na Grand Prix zdaniem jurorów zasłużyli uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Odyseja" w StrumieniuI miejsce w tej kategorii zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie, II miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Oświęcimskich w Rudziczce a III miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Czarkowie.

W kategorii "gimnazja" Grand Prix przyznano uczniom Publicznego Gimnazjum w Suszcu, II miejsce zajęło Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Radostowicach a III ubiegłoroczny laureat GP czyli Gimnazjum nr 1 im. ks. Tomasza Wuwera w Pawłowicach.Organizatorem przeglądu był Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu wraz z partnerami: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie i Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu.

Obszerna galeria zdjęciowa na naszym Facebook-u.

13 Powiatowe Jasełka w Suszcu - protokół

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

tel. 32 210-24-98
fax 32 210-24-98

POPP, źródło: POPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.