pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 29 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3163

Styl 70: Walentynki dla par i singli

Artykuł sponsorowany:

Każdego roku, w lutym, pomimo mroźnej, zimowej pory Walentynki rozgrzewają nas dosłownie do czerwoności. Miliony serduszek, setki misiów-pluszaków, karminowych róż i słodkich czekoladek w tym czasie to standard, z którym możemy spotkać się nie tylko w sklepach, czy restauracjach, ale i na ulicach. Przesłodzone i kiczowate, banalne, napędzane przemysłem, promowane z wykorzystaniem ogromnych środków finansowych niejednokrotnie bardziej wzbudzają niechęć, niż entuzjazm. Co zrobić, aby tegoroczne Walentynki stały się rzeczywiście miłym wspomnieniem, a nie świętem, które z przykrością celebrujemy?

W tym roku Hotel Styl 70 przedstawił ofertę skierowaną nie tylko dla zakochanych par, ale też dla tych, którzy chcą odnaleźć swoją drugą połówkę. Francuskie Walentynki dla Singli i dla Par odbędą się 13 i 14 lutego 2016 w Restauracjach Hotelu Styl 70.

walentynki, styl 70


Podczas Speed Date, osoby o wolnym statusie (warunek 21+) będą miały okazję otworzyć się na miłość podczas szybkiej randki. W Polsce, Speed Date to jak na razie rzadko spotykana atrakcja, ale ciesząca się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem ze względu na swoją lekką, niezobowiązującą formułę. Jednego wieczoru każdy z uczestników weźmie udział aż w piętnastu pięciominutowych randkach. Na koniec rozmowy, uczestnik zaznaczy w specjalnym formularzu, czy chce kontynuować znajomość po imprezie. Hotel Styl 70 dla skojarzonych par, przygotował również niespodziankę w postaci wykwintnej kolacji.

Walentynki to wspaniały, magiczny okres dla Par, wówczas wiele z nich podejmuje decyzję o zaręczynach i o wspólnej drodze życia. Aby ułatwić wybrance decyzję o zamążpójściu, zachęcamy wszystkich Panów do zaproszenia swojej ukochanej na pełen miłości weekend we dwoje. Pary, które zdecydują się na zaręczyny w Hotelu Styl 70, będą mogły skorzystać z rabatu w przypadku organizacji przyjęcia weselnego. Warto tutaj zwrócić uwagę, że Hotel Styl 70 jako jeden z nielicznych w regionie organizuje śluby na zielonych terenach wokół obiektu, co cieszy się coraz większą popularnością wśród narzeczonych.

Dla wszystkich tych, którzy chcą celebrować swoją miłość w intymnej atmosferze, Hotel zaprasza na romantyczną kolację z wybornym, francuskim menu oraz z delikatnymi dźwiękami fortepianowych klawiszy. Jak powszechnie wiadomo: przez żołądek do serca, o czym doskonale wie Szef Kuchni Restauracji Styl 70, który na tę okazję przygotował wyborne menu, w ramach którego Goście będą mogli posmakować m.in.: pate z gęsich wątróbek i laskowych orzechów, mule z maślanym beurre blanc na białym winie, consomme wołowe czy waniliowe cream brule z sera koziego.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia miłego Weekendu Walentynkowego w Hotelu Styl 70, gdzie królować będzie przede wszystkim dobra zabawa i romantyczna atmosfera, sprzyjająca miłosnym uniesieniom.

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014

REKLAMA