Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 22 stycznia 2016
  • 25 stycznia 2016
  • wyświetleń: 2056

Wiersze i piosenki dla dziadków w 13

Ósmy koncert z cyklu "Dzieci dzieciom" poświęcony został w znacznej części zbliżającemu się świętu Babci i Dziadka. W środę, 20 stycznia do "13" w Pszczyńskim Centrum Kultury zostały zaproszone przedszkolaki ze swoimi dziadkami.

Wiersze i piosenki dla dziadków w „13” - 20.01.2016 · fot.


Zespół młodych wokalistów i recytatorów pod kierunkiem pani Renaty Zborowskiej przygotował piosenki i wiersze, z których większość dedykowana była ukochanym przez dzieci dziadkom.

Na scenie pojawiły się: Martynka Olszowiec, Agatka Szwedka, Oliwka Rozmus, Julia Biela i Karolina Olszowiec. Recytowały pięknie wybrane na tę okazję wiersze oraz wykonały dziewięć sympatycznych piosenek (między innymi dwie pastorałki , cztery piosenki o babci i dziadku oraz trzy o innej tematyce).Dzieci przez cały koncert siedziały przed sceną na dywanie i słuchały wierszy, a przy prawie każdej piosence wesoło pląsały w kółku.

Całość prowadziła sprawnie Karolina Olszowiec, która świetnie zdała egzamin nie tylko na recytatora, wokalistkę, ale również konferansjera. Dzieci raczyły się również przygotowanymi dla nich słodyczami.

Na zakończenie, jak zwykle, na scenę mogli wejść chętne dzieci z widowni i zaprezentować swoje możliwości. Krótka migawka z tego wieczoru nie odda w pełni nastroju tego spotkania, ale zapewniam, że dzieci i dorośli świetnie się bawili. Już dziś zapraszam wszystkie przedszkolaki na kolejny koncert 16 marca.!

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA