Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 30 listopada 2015
  • wyświetleń: 628

Teatr Mały: Pieczyńska, Bobek i Zelt

Teatr Mały zaprasza na sztukę w reżyserii Olafa Lubaszenko pt. "Kochanie na kredyt". Przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie będzie można zobaczyć w środę, 2 grudnia o godzinie 18.30 w Tychach.

kochanie na kredyt
"Kochanie na kredyt" · fot.


Autor o sztuce: - Żyjemy w świecie najróżniejszych „holizmów” - uzależnienia stają się naszą naturą, a dostępnych używek przybywa z dnia na dzień. Uzależniamy się już nie tylko do chemicznych substancji, ale od czynności i uczuć na skalę niespotykaną do tej pory w historii cywilizacji. Internet, zakupy, telewizja, seks, przyjemności, higiena, jedzenie, popularność - przedawkowane wpędzają nas w kłopoty nie mniejsze, niż nadmiar alkoholu. Anna to dziewczyna sukcesu - w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i od kupowania. Chłopak wymyka jednak jej się z rąk, na progu mieszkania staje komornik z obstawą, w dodatku niezbyt lubiana do tej pory macocha nagle odkrywa w sobie pokłady instynktu macierzyńskiego, które obsesyjnie manifestuje. Osaczona dziewczyna próbuje zapanować na rozsypującymi się elementami układanki, jednak uzależnienia wciąż biorą górę...

„Kochanie na kredyt” to komedia z elementami farsy - wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka - w dzisiejszym świecie niezwykle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem.


Spektakl - z powodzeniem prezentowany już w 2014 - teraz w nowej odsłonie: po raz pierwszy w Tychach Małgorzata Pieczyńska! Więcej na www.kochanienakredyt.pl

reżyseria: Olaf Lubaszenko
producent: Zdzisław Marcinkowski
obsada: Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Sienkiewicz, Przemysław Sadowski, Filip Bobek, Piotr Zelt

Cena biletu: 80 zł, karta stałego nieważna.

Teatr Mały

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / pless.pl, źródło: MCK

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA