pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 14 listopada 2015
  • 16 listopada 2015
  • wyświetleń: 7667

Remont lokali - czas na Pivnicę

Za nami:

Listopad to dobry czas na małe remonty w lokalach. Swoją metamorfozę przechodzi teraz Bugsy, a od poniedziałku 16 listopada rozpocznie się remont klubu Pivnica. Remont potrwa dwa tygodnie. Przez ten czas lokal będzie nieczynny.

Ogródek piwny, Pivnica
Ogródek letni Pivnicy najlepiej prezentował się w tym roku na rynku · fot.


Jak mówi właściciel Pivnicy - Nie będą to zmiany radykalne, ale na pewno zrobi się przyjemniej. Długo szukaliśmy inspiracji, czegoś z czym na co dzień jesteśmy związani, artysty, który sprawnie i elegancko pokaże nasze miasto w nietuzinkowych formach. Nowe kadry zaprezentuje znana i ceniona fotograf pani Dorota Koperska. Odświeżona kolorystyka wnętrz będzie tłem do pięknych zdjęć, nowej odsłony baru i dekoracji.

Nowe otwarcie lokalu zaplanowano na początek grudnia. Wtedy też Pivnica zaprasza na pyszną kawę i gorące grzane wino. Przy okazji przedstawiamy też zdjęcia z poprzedniego, gruntownego remontu lokalu.

Archiwalne zdjęcia Pivnicy · fot.


ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.