pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 9 grudnia 2015
  • 24 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1153

XIII Powiatowy Przegląd Jasełkowy

Za nami:

Trwa oktawa Bożego Narodzenia, z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu wraz z partnerami przygotowuje kolejną edycję Przeglądu Jasełkowego.

XIII Powiatowy Przegląd Jasełek Suszec 2016 odbędzie się w Ośrodku Kultury w Suszcu. Eliminacje odbywać się będą od 19 do 21 stycznia, natomiast koncert finałowy, podczas którego zostaną wręczone nagrody i przedstawione najlepsze spektakle, odbędzie się 24 stycznia. Celem przeglądu jest pobudzenie aktywności twórczej w środowisku przedszkolnym i szkolnym, a także przybliżenie i kultywowanie tradycji oraz obyczajów związanych z Bożym Narodzeniem.

Jury występy oceniać będzie w trzech kategoriach:
  • 19.01 - przedszkola
  • 20.01 - szkoły podstawowe
  • 21.01 - szkoły gimnazjalne


jasełka


Karty zgłoszenia wraz z płytą CD z nagraną ścieżką dźwiękową wykorzystywaną podczas Jasełek, a także listy obecności należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do GOKu w nieprzekraczalnym terminie do 7 stycznia (decyduje data wpływu do GOK).

Wszelkich informacji dodatkowych dotyczących Jasełek udziela Agnieszka Zielonka-Mitura, tel. (32) 212-44-91, e-mail: aga@kulturasuszec.pl.

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.