Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 7 września 2015
  • 27 września 2015
  • wyświetleń: 2938

III Rajd GSB zakończy się koncertem

Za nami:

W poniedziałek, 7 września wyruszył III Rajd Głównym Szlakiem Beskidzkim z Wołosatego pokonując kolejno: Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki oraz Śląski do Ustronia. W tym roku twórcy rajdu idą na rzecz Śląskiego Hospicjum dla Dzieci.

KonkursKonkursW poniedziałek o godzinie 8.30 wyruszyła pierwsza sztafeta rajdu. Prowadzą ją Jarek z Dawidem. - Rozpoczynamy rajd, jak co roku, z Wołosatego, żeby 27 września zameldować się w Ustroniu Zdrój w amfiteatrze. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Ustroniu, Pszczyny, Strumienia oraz Starostwa Powiatowego w Pszczynie i licznym sponsorom, udało się zorganizować piknik w Ustroniu w amfiteatrze - informują organizatorzy. Od godziny 14.00 zagrają Raspberry Hills oraz Sebastian Ridel&Cree.Cena biletu wynosi 25 złotych. Bilety można kupić przez TicketPro.pl oraz w dniu imprezy w kasie. Całość pieniędzy ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na Śląskie Hospicjum dla Dzieci.Poszczególne etapy wędrówki można śledzić na stronie www.glownyszlakbeskidzki.pl i na Facebooku. - Zapraszamy do włączenia się w akcję poprzez wpłaty na konto Hospicjum. Wpłać 10 zł, może 5 zł. Każda wpłata się liczy. Ilość czyni cuda - mówią organizatorzy.

Konto bankowe: BANK MILLENNIUM
42 1160 2202 0000 0001 6830 0965 z dopiskiem "GSB DLA HOSPICJUM"


Spośród wpłat zostanie wylosowana nagroda: 3-dniowy pobyt w Bacówce pod Honem dla czteroosobowej rodziny z wyżywieniem.

III Rajd GSB

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA