pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 września 2015
  • 24 września 2015
  • wyświetleń: 1914

Muzyczny Wrzesień w Galerii

Za nami:

W Galerii wrześniowe czwartki zapowiadają się bardzo muzycznie. Koncerty na żywo to najlepsza propozycja na jesienne wieczory.

Rozpoczynamy 10 września koncertem zespołu AmperA. Niekłamana, naturalna energia sceniczna jest atrakcyjnym kąskiem dla słuchaczy, którzy preferują dźwięki prawdziwych instrumentów oraz żywych gardeł.Pub Club Muzyczna Galeria


Następny czwartek, 17 września to znane i lubiane Karaoke z DJ Olkiem.

24 września czeka nas kolejny koncert - akustycznie zagra zespół Iscariota - polska grupa muzyczna stworzona przez Piotra Piecaka i Dominika Durlika. Zespół w początkowym okresie działalności prezentował muzykę z gatunku melodic death metal. Obecnie wykonuje muzykę z gatunku hard rocka, thrash i heavy metalu.

Pub Club Muzyczna Galeria


Zapraszamy w czwartki o godzinie 20.00. Zapewniamy dobrą muzykę, świetną zabawę, pyszne jedzenie i coś co nas "wzmocni" z barku).

Więcej informacji na naszym facebooku i leszeklive.pl/leszek-idzie-na-koncert-sprawdz-wrzesniowy-rozklad-jazdy-z-leszkiem-live/

Pub Club Muzyczna Galeria

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 21

tel. 032 4490219REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.