pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 6 maja 2015
  • 27 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2348

Moralny Niepokój w Suszcu

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na premierowy program "Jerzyk dzisiaj nie pije" Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występ odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17.00 w sali widowiskowej GOK-u w Suszcu.

Najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "Jerzyk dzisiaj nie pije" miał premierę w listopadzie 2014r., dzięki temu obejrzą Państwo absolutnie świeże skecze, niedostępne w telewizji, nieodparcie śmieszne i niezmiennie zaskakujące. Ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek... Haratniemy w gałę!

Będziemy mieli okazję uczestniczyć w posiedzeniu rządu, zobaczymy m.in. jak ojciec odrabia lekcje z synem i co w takiej sytuacji wnosi obecność dziadka, przysłuchamy się, o czym mówią panowie, gdy się przypadkiem spotkają na spacerze z psami i przede wszystkim, dowiemy się, dlaczego Jerzyk dzisiaj nie pije. Nie zabraknie, jak zawsze pięknych, klasycznie skomponowanych i przebojowych piosenek. Na koniec bisy, a tam - największe hity.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Bilety w cenie 55 zł/os do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu lub na portalu biletynakabarety.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


KonkursGminny Ośrodek Kultury w Suszcu

43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.