Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 19 marca 2015
  • 11 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1663

Koncert Kid Brown Duo w Warowni

Za nami:

Kid Brown Duo to kobiecy duet. Dwa głosy i pianino poprzeplatane dźwiękami saksofonu dają kojący, a zarazem zaskakujący efekt. O ich niezwykłości będzie się można przekonać się w kwietniu w Warowni Pszczyńskich Rycerzy.

Duet Kid Brown wystąpi w Warowni Pszczyńskich Rycerzy w sobotę, 11 kwietnia o godzinie 18.00. Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) oraz 50 zł (10-11 kwietnia), można rezerwować pod numerem 609-820-939. Szczegóły i rezerwacje online na stronie: warownia.com.pl/kalendarium/koncert-kameralny-kid-brown.

kid brown duo w warowni


- Jesteśmy. Kiedy mówimy to słowo - znaczy ono trochę więcej niż może się wydawać. Dla nas istnienie to muzyka, poruszanie się z nią i w niej jednocześnie. Bez dźwięków i ciągłych poszukiwań tracimy uśmiech i chęci. Tracimy też odwagę. Znamy się kilka dobrych lat. I to jedyny niezmienny fakt. Dojrzewamy, wychodzimy za mąż, ale muzyka wciąż jest tak samo ważna. Piosenkami opowiadamy historie, oddajemy emocje. Nie ma miejsca na patetyczność - prostota i prawda. Przytłoczeni etykietą i "tym, jak powinno być" mimo wszystko nie poddajemy się, wierząc, że nasze opowieści niosą barwy, uczucia, trudności i radości. Jeśli chcesz poznać te historie, usiąść z nami na chwilę - zapraszamy. Dzielenie się daje siłę - mówią o sobie Ania Frączek i Jadźka Kłapa.Muzyka KidBrown to kompozycje własne w języku polskim, z pogranicza soulu, jazzu i funka ze sporą dozą improwizacji. Na koncie mają już jeden krążek o nazwie "Pozytywizm". Obecnie pracują nad ukazaniem się kolejnej płyty. W minionym roku KidBrown pojawił się na opolskiej scenie podczas koncertu SuperDebiutów Festiwalu Piosenki. Wykonał wówczas utwór Czesława Niemena "Jednego serca".

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 50

tel. 32 215 01 18
kom. 609820939

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA