pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 22 lutego 2015
  • 26 lutego 2015
  • wyświetleń: 1898

XVI Wieczór Kabaretowy w O'Key

Za nami:

W czwartek, 26 lutego Klub O'Key zaprasza na XVI Wieczór Kabaretowy w Klubie. Gościem wieczoru będzie kabaret Trzeci Oddech Kaczuchy.

Podczas czwartkowego wieczoru gościem będzie kabaret Trzeci Oddech Kaczuchy i oczywiście gość niespodzianka. Gospodarzem programu będzie jak zawsze Piotr Skucha (Kabaret TON, kabaret Długi). Bilety w cenie 20 zł dostępne są w klubie. Rezerwacja miejsc pod numerem 885-219-109.Trzeci Oddech Kaczuchy narodził się styczniowej nocy 1981 r. w Olsztynie przy Wyższej Szkole Pedagogicznej, a zadebiutował tegoż roku na XVIII Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, gdzie zdobył Grand Prix oraz Nagrodę Dziennikarzy za wykonanie piosenek: Wódz, Pytania syna poety oraz Kombajnista. Popularność zawdzięcza śpiewanej satyrze Andrzeja Janeczki, autora większości tekstów i muzyk.

Początkowy skład zespołu stanowili: Maja Piwońska, Andrzej Janeczko oraz Zbigniew Rojek. Obecnie występują na scenie jako duet - Maja Piwońska i Andrzej Janeczko. Wielokrotnie występowali w różnych programach kabaretowych i satyrycznych, audycjach radiowych, w latach 90. zrealizowali w TVP takie recitale jak np.: Kaczuch szoł, Zezowata noc Kaczuchy, X Oddech Kaczuchy czy też Marsjanin w Hurtowni. Nagrali cztery płyty długogrające, kilkakrotnie grali dla Polaków w Kanadzie, USA, Hiszpanii, Anglii i Norwegii.


Klub Muzyczny Club O'key


Klub Muzyczny Club O'key

43-200 Pszczyna
ul. M. C. Skłodowskiej

kom. 885219109REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.