Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 lutego 2015
  • wyświetleń: 1508

Karnawał dla dzieci w Warowni

Artykuł sponsorowany:

Wieść się niesie, że 13 lutego w Warowni Pszczyńskich Rycerzy, odbędzie się wielki Bal Karnawałowy, na który królowa zamku zaprasza wszystkie dzieci, odziane w bajkowe kreacje.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy


Coroczny Bal Karnawałowy jest unikalną okazją do spełnienia najskrytszych, dziecięcych marzeń. W salach zamku, każdy może stać się tym, kim od zawsze marzył - dzielnym rycerzem, piękną księżniczką, potężną czarownicą lub inną, niezwykłą postacią. Animatorzy zaplanowali mnóstwo zabaw, inscenizacji, tańców i konkurencji. Na przebierańców czeka moc niespodzianek. Małych gości odwiedzi także warowna maskotka - słynny Warowniś, który nie może się już doczekać, by się z nimi pobawić. Specjalnie z myślą o dzieciach, kuchmistrz przygotował pyszne i zdrowe, karnawałowe menu (w cenie biletu).

Warownia Pszczyńskich Rycerzy


Bal Karnawałowy dla dzieci odbędzie się 13 lutego (piątek) o godz. 17:00. Przebrania mile widziane. Zaproszeni są również opiekunowie, którzy mogą towarzyszyć swoim pociechom w zabawie lub zasmakować Średniowiecza w innej sali zamku. Szczegółowe informacje oraz fotorelacja z ubiegłorocznego balu, znajdują się na stronie Warowni - warownia.com.pl/kalendarium/bal-karnawalowy-dla-dzieci-pszczyna/. Rezerwacje pod nr tel. 609 820 939.

Cena biletu: 45zł/dziecko (zawiera posiłek). Ilość miejsc ograniczona.

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 50

tel. 32 215 01 18
kom. 609820939