pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 24 stycznia 2015
  • 3 lutego 2015
  • wyświetleń: 3599

V Pszczyńskie Spotkania Chóralne

W niedzielę V Pszczyńskich Spotkaniach Chóralnych wzięło udział siedem zespołów, a każdy z nich zaprezentował po trzy utwory.Wystąpiły w kolejności: "Słoneczny Gospel" z Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych, zespół działający przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej (zespół działa od 4 miesięcy i jeszcze nie ma nazwy), chór Lutnia - najstarszy działający nieprzerwanie, bo od 108 lat chór na Śląsku, chór Cantemus, chór parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Pszczynie, chór Klema z Piasku, Pszczyński Zespół Kameralny Con Fuoco. Na zakończenie koncertu wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali kolędę "O gwiazdo Betlejemska".

V Pszczyńskie Spotkania Chóralne - 01.02.2015 r. · fot.


Całkowity dochód z koncertu charytatywnego został przeznaczony na działalność Stowarzyszenia "Razem" działającego przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie. Pszczyńskie Spotkania Chóralne odbywają się pod honorowym patronatem starosty pszczyńskiego i burmistrza Pszczyny.

Andrzej Grynpeter

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.