pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 20 października 2014
  • 23 października 2014
  • wyświetleń: 1575

Wieczór Kabaretowy w Klubie O'Key

Za nami:

Potrzebna Ci jest spora dawka dobrego humoru w jesienny wieczór? Przyjdź na wieczór kabaretowy do Klubu O'Key.

W czwartek, 23 października w Klubie O'Key odbędzie się XII Wieczór Kabaretowy. Tego wieczoru wystąpią dla Państwa kabaret z Krakowa o bardzo długiej nazwie Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą laureaci wielu konkursów i jak zawsze goście Niespodzianka (nie tylko z Krakowa).

Gospodarzem programu będzie jak zawsze Piotr Skucha (Kabaret TON, kabaret Długi).

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w klubie.
Rezerwacja miejsc pod numerem 885-219-109.

Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą to wyjątkowy kolektyw muzyczno-kabaretowy, czerpiący bez skrępowania ze wszystkich gatunków i konwencji w muzyce, malując swój własny, unikalny obraz świata w krzywym zwierciadle.

Jak sami o sobie piszą: "SMKKPMzO to kompilacja absurdalnego stylu, klasy, fasonu i wartości Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn oraz wyjątkowego, folkowego świata Oli. Świata, w którym kobiety krzywdzą mężczyzn ze wzajemnością. Łącząc programowy brak profesjonalizmu z dowcipem, bezpretensjonalnością i absurdalną poezją wytworzyła swój własny, rozpoznawalny styl na pograniczu sceny muzycznej i kabaretowej. W repertuarze: piosenki o zwierzętach i miłości przetykane opowieściami o trudach życia, biedzie, rozczarowaniach i o nich samych - prostych ludziach, którym w zasadzie nic nie wyszło. Spotkanie z nami to śmiech przez łzy. Też ze śmiechu."

Klub Muzyczny Club O'key


Klub Muzyczny Club O'key

43-200 Pszczyna
ul. M. C. Skłodowskiej

kom. 885219109REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.