Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 24 września 2014
  • 6 października 2014
  • wyświetleń: 3031

Babski Sabat ponownie w Warowni

Artykuł sponsorowany:

Włodarz Warowni Pszczyńskich Rycerzy zaprasza wszystkie panie na II odsłonę Babskiego Sabatu, który odbędzie się w salach zamku 11 października (sobota) o godz. 19.00.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy


Babski Sabat to jedyna tak spektakularna i klimatyczna impreza dla kobiet w Pszczynie, na której, w ubiegłym roku, gościły panie z całego Śląska (i nie tylko). Włodarz, zachwycony powodzeniem Sabatu, postanowił czym prędzej powtórzyć święto. Bazując na opiniach płci pięknej, zaplanował jeszcze więcej animacji, zabaw i pokazów - specjalnie dla niewiast. Nowe atrakcje czekają także na uczestniczki ubiegłorocznego wydarzenia.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy


Za murami Warowni trwają wielkie przygotowania - kuchmistrz obmyśla wykwintne, kobiece menu, animatorzy dopracowują swoje popisowe scenki, a Włodarz wybiera, jakie stroje i biżuteria zostaną zaprezentowane przybyłym damom. Wszystkie panie staną do licznych konkurencji, a całą zabawę uwieczni fotograf (wykonane zdjęcia będzie można potem zamówić). Szykuje się noc pełna niezapomnianych wrażeń - na takim babskim wieczorze jeszcze nie byłyście!

Cena biletu wynosi 120 zł/os. (wyborna uczta i moc niespodzianek w cenie). Wstęp tylko dla kobiet powyżej 18 r.ż. Ilość miejsc ograniczona - rezerwacji i zakupu biletów można dokonać poprzez stronę Warowni warownia.com.pl/kalendarium/babski-sabat/.

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 50

tel. 32 215 01 18
kom. 609820939