pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 września 2014
  • 9 października 2014
  • wyświetleń: 6110

Kabaret Moralnego Niepokoju

Za nami:

Chcesz oderwać się od codzienności i przenieść się w świat zabawy, śmiechu i kolorów? Przyjdź na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju do Hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach.

pogoda na suma kmn


W czwartek 9 października o godzinie 20.00 Kabaret Moralnego Niepokoju zaprezentuje program pt. "Pogoda na suma". Składa się on z najnowszych, nieprezentowanych jeszcze w telewizji utworów. Widzowie przeżyją próbę generalną spektaklu, podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie oraz zwiedzą mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika.

Całość uzupełnią piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Na koniec nie zabraknie bisów - a tam największe przeboje. Czas trwania programu to prawie 2 godziny.

Bilety indywidualne w cenie 50 złotych do nabycia w Miejskim Domu Kultury (sekretariat) przy ul. Niepodległości 42 w Czechowicach-Dziedzicach oraz w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Uzdrowiskowej 61 w Goczałkowicach-Zdrój lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem: (41)361-80-47 lub 608-785-994.

Konkurs

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.