Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 19 listopada 2014
  • 6 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2242

Mikołajki w Warowni

Za nami:

Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza na spotkanie z najprawdziwszym Świętym Mikołajem wraz z jego magiczną załogą. Mikołaj gościć będzie w zamku aż przez cztery dni - od 4 do 7 grudnia.

Wszystkie dzieci - i te małe, i te duże czekały, by z nim się spotkać na tym święcie wyjątkowym...Mikołaj wraz ze świtą u nas zagościł, to też i Was zapraszamy! Będą elfy i Królowa Śniegu, a także liczne zabawy oraz konkurencje dla dzieci. Uciech szykujemy co niemiara, bo Mikołaj ze sobą świtę przywozi, co by dzieci miały z kim bajki o mroźnych krainach tworzyć. Królowa Śniegu w saniach prawdziwych będzie na Gości oczekiwała!

Wśród atrakcji:
- Spotkanie z Mikołajem
- Kiermasz ozdób choinkowych
- Wspólne robienie ozdób na warowną choinkę
- Zabawy z elfami
- Wyborne jadło i trunki
- Fotograf Warownię odwiedzi

Impreza biletowana - obowiązuje rezerwacja miejsc - cena biletu dla jednego dziecka wynosi 20 złotych. Dorośli wchodzą za dukata.

Mikołaj wręcza prezenty dostarczone przez rodziców. Prezent powinien być czytelnie opisany imieniem i nazwiskiem dziecka.

Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy zróżnicowane cenowo pakiety.

Po szczegóły zapraszamy na warownia.com.pl/kalendarium/mikolaj-pszczyna/

Mikołajki w Warowni


43-200 Pszczyna
ul. Bielska 50

tel. 32 215 01 18
kom. 609820939REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA