Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 30 kwietnia 2013
  • 14 maja 2013
  • wyświetleń: 1460

Wyjazd do teatru do Krakowa

Gminny Dom Kultury w Kobiórze organizuje wyjazd do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie na spektakl "Tango Piazzolla" w reżyserii Józefa Opalskiego.

Teatr Słowackiego, Kraków
Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie · fot.


Kultowe już przedstawienie wystawiane na dużej scenie krakowskiego teatru cieszy się niegasnącą popularnością wśród widzów i zbiera najlepsze recenzje krytyków. Muzyka grana jest na żywo przez muzyków zespołu New Tango Bridge - laureatów "Fryderyka". Przed spektaklem zaplanowano kilka godzin czasu wolnego, który da możliwość przespacerowania się malowniczymi uliczkami Starego Miasta czy też spędzenia czasu w uroczych kawiarenkach rozsianych wokół Rynku Głównego.

Wyjazd w dniu 6 czerwca (czwartek) o godzinie 12.00 z parkingu obok GDK. Zapisy będą przyjmowane do dnia 17 maja w godzinach pracy GDK - (poniedziałek - piątek od 9.00 do 20.00). Cena biletu: normalny 75 zł, ulgowy 60 zł (cena obejmuje bilet wstępu - I miejsca, przejazd i ubezpieczenie).

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem (32) 32-88-525.

43-210 Kobiór
ul. Centralna 16

tel. 32 328 85 25

new / pless.pl, źródło: GDK Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA