pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 19 marca 2013
  • 22 marca 2013
  • wyświetleń: 1621

Granie na żywo w Pivnicy

Za nami:

Pivnica promuje młodych DJ-ów. W piątek 22 marca za konsolą stanie DJ RomuS.

Granie na żywo w Pivnicy


Granie na żywo w Pivnicy
W każdy piątek będziecie mogli spędzić czas przy dźwiękach muzyki granej na żywo przez młodych, ambitnych DJ-ów. To pierwszy tego typu event w Pivnicy. Brak wydzielonego parkietu i same dobre dźwięki w tle. Będzie można usłyszeć między innymi muzykę clubową, house, minimal, chillout i wiele więcej.

Zapraszamy młodych, kreatywnych DJ-ów, chcących się zaprezentować, do kontaktu na adres info@pubclubpivnica.pl.

---

22 marca za konsolą stanie DJ Romus
http://www.facebook.com/roman.sleziona
http://www.myspace.com/romu_s
http://www.mixcloud.com/RomuS

Roman RomuS Śleziona jest didżejem, producentem oraz organizatorem wydarzeń muzyczno-kulturalnych, a w każdą drugą niedzielę miesiąca prowadzi audycję Deep Breath w Houseradio prezentując świeżą selekcję, nowości ze świata elektroniki - house, techno, disco... luźno, przyjemnie, i co najważniejsze, zawsze pod prąd wszędobylskiej komercji.

Jego sety to staranna selekcja, dynamika i zabawa dźwiękami, która słuchaczy wprawia w rytmiczne bujanie biodrami.

Organizator imprez na Śląskiej ziemi, promotor młodych i zdolnych.
Lubiący podróżować nie tylko palcem po mapie, z otwartą głową chłonąc kulturę, zwyczaje i muzykę miejsc do których było mu dane zawitać.

Grał u boku takich znakomitości jak Eltron John, Angelo Mike, Marcin Czubala, Pol On, Viadrina, Kuba Sojka, Karol XVII & MB Valence, Siasia, Phil Jensky, Cocolino, i wielu wielu innych...REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.