Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 7 listopada 2012
  • 21 listopada 2012
  • wyświetleń: 3371

Spotkanie z Józefem Kłykiem

Opowieści o Ślązakach w Teksasie i amatorskim kręceniu filmów. Te dwa tematy zdominowały spotkanie autorskie z reżyserem Józefem Kłykiem, które odbyło się w ostatni piątek w Muzeum Regionalnym Smolarnia.

Licznie zgromadzona tego wieczora publiczność przez ponad dwie godziny miała okazję wysłuchać wciągających opowieści reżysera, uczestniczyć w projekcji filmu Dwaj z Teksasu, zobaczyć wystawę zdjęć z planu powstającej kontynuacji opowieści o dziejach Ślązaków w Teksasie, czyli filmu Śląski szeryf, autorstwa Piotra Kaczmarczyka, a także podegustować ciasto i chleb ze smalcem.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Kobiórski Kalendarz Kulturalny realizowanego przez Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna dzięki dotacji z budżetu Gminy Kobiór. Organizatorzy dziękują kobiórskiemu kołu Związku Górnośląskiego, Gimnazjum w Kobiórze oraz Gminnemu Domowi Kultury w Kobiórze za udostępnienie sprzętu i lokalu umożliwiających zorganizowanie imprezy.

Spotkanie z Józefem Kłykiem - 20.11.2012 · fot.

ab / pless.pl, źródło: spolkom.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA