Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 17 września 2012
  • wyświetleń: 4403

Casting do Daisy's Ladies

W poniedziałek 24 września o 16.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury odbędzie się kolejny casting do rozrywkowego zespołu wokalnego Daisy's Ladies.

Chcesz śpiewać, rozwijać się wokalnie, poznać smak koncertowania na scenie w inspirującym towarzystwie? Dołącz do rozrywkowego zespołu wokalnego "Daisy's Ladies"! (facebook.com/DaisysLadies)Grupa "Daisy's Ladies" powstała w październiku 2009 roku. W repertuarze zespołu znajdują się rozrywkowe piosenki zaaranżowane na kilka głosów. Głównym aranżerem grupy jest Andrzej Marciniec, członek grupy szantowej "Ryczące Dwudziestki (www.ryczace20.pl), pomysłodawca grupy to Michał Czernek wokalista Avocado (www.avocado.org.pl)

Dziewczyny uczą się swoich linii melodycznych tak, aby współbrzmiały z innymi głosami w harmonii. Śpiew na kilka głosów jest nie lada wyzwaniem, jednak przynosi wiele radości, stąd ich dewiza: śpiew, harmonia i dobra zabawa!
Wokalistki "Daisy's Ladies" na co dzień uczą się w pszczyńskich i okolicznych szkołach. Zaczynały będąc w gimnazjum, teraz przygotowują się do matury, jedna wokalistka zdała już na pierwszy rok studiów.

Daisy's Ladies · fot.


Próby odbywają się w poniedziałki o 16.30-18.30 w Pszczyńskim Centrum Kultury. Grupę prowadzi Barbara Garus - instruktor wokalny, chórmistrz, dyrygent, rytmik i animator kultury muzycznej. Pracuje z chórami, prowadzi warsztaty wokalne, współpracuje z wieloma artystami, przygotowywała oraz dyrygowała zespołem chóralnym podczas dwuletniej trasy koncertowej ze Stanisławem Soyką. Jej drugą pasją jest taniec i ruch. Jest absolwentką Wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego oraz Wydziału Rytmiki w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Cieszynie. Więcej: muzycznagaleria.com

Kryteria przyjęć:
- minimum 14 lat,
- przygotowanie jednej piosenki z akompaniamentem, podkładem lub a capella.

Co oferujemy?
- inspirującą przygodę z muzyką wokalną,
- doświadczenie w pracy z mikrofonem i estradą,
- możliwość rozwoju swojej wokalnej pasji,
- udział w sesjach nagrań oraz koncertach podczas wielkich imprez
takich jak m.in. Dni Pszczyny i wiele innych,
- udział w konkursach wokalnych,
- rozwój umiejętności współpracy w grupie oraz obowiązkowości.

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.