Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 kwietnia 2012
  • 13 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 3080

Trzecie urodziny zespołu PomaU

Za nami:

To już trzecia rocznica powstania pszczyńsko-żorsko-rybnickiego zespołu PomaU. Impreza urodzinowa z roku na rok przybiera coraz to większego rozmachu. W tym roku rotacyjne świętowanie przypada w Żorach.

PomaU


Będą koncerty, warsztaty, wspólne radowanie się wiosną i afterparty w doborowym towarzystwie - wszystko to 13 kwietnia w okolicach żorskiego rynku!

Wystąpią:
- Mama Selita / tegoroczne objawienie na polskiej scenie alternatywnej, autorzy ciepło przyjętej zarówno przez fanów jak i krytykę płyty "3,2,1"
- PomaU / jubilaci i sprawcy zamieszania
- Zgas / jedyny dwukrotny mistrz Polski w beat-boxie
- MoonGoose / świeży alternatywny projekt na śląskiej scenie muzycznej

W programie: warsztaty beat-box prowadzone przez Zgasa - 14.00 - 17.00, premiera drugiego klipu zespołu PomaU na ekranie kinowym, koncerty - 18.00 - 22.00 i afterparty: DJ Morda i DJ Say-On.Koncert odbędzie się na scenie na Starówce (Żory ul. Kościuszki), a afterparty w Klubie Spinoza. Wstęp: 10 zł (przyjdź z biletem na after - będą niespodzianki na barze!).

A tak bawiliśmy się w Pszczynie 2 lata temu:

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.