Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 14 marca 2012
  • 26 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 45731

Parada motocykli - wideo i zdjęcia

Blisko tysiąc motocyklistów i motocyklistek przyjechało w sobotę 21 kwietnia do Pszczyny. W ten dzień w całym kraju odbyła się Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa "Motoserce - Motocykliści dzieciom".

motoserce
Podczas imprezy Motoserce na rynku odbywały się między innymi koncerty. · fot.


Na rynku przez cały dzień odbywały się różne konkursy i pokazy: ratownictwa medycznego, stuntu motocyklowego, walk średniowiecznych rycerzy, Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki oraz wystawa ptaków drapieżnych wraz z pokazem sokolników.W samo południe odbyła się parada motocykli po ulicach Pszczyny, a na popołudnie organizatorzy zaprosili na rynek zespoły: Agressiva 69, Dysonans, Alcoholica, Piff Parre, Judie & Final Resistance.

Motoserce: parada motocykli - 21.04.2012 · fot.


Motoserce: parada motocykli - 21.04.2012 · fot.


Co najważniejsze - na rynku został podstawiony najnowocześniejszy w Polsce ambulans do poboru krwi. Oddać krew było można w godzinach od 10.00 do 16.00.Motoserce: pokaz PASW - 21.04.2012 · fot.


W organizację akcji włączyły się Pszczyńska Grupa Motocyklowa oraz Tiger Riders FG. Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Miasta Pszczyna oraz stowarzyszenia WRM.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA