Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 marca 2012
  • 6 marca 2012
  • wyświetleń: 9572

Hit na Euro: kobiórzanin w finale

"Polska-Ukraina, Ty i Ja" to tytuł utworu śpiewany przez tyszankę Raisę Misztelę i Mirka Lazarka (wokalistę zespołu Strefa) z Kobióra. 1 marca po ogłoszeniu wyników okazało się, że piosenka ta zajęła 11 miejsce w pierwszym etapie konkursu na nieoficjalny hymn Euro 2012 i jednocześnie weszła do finału.

Raisa Misztela i Mirek Lazarek
fot.


Będziemy mogli zobaczyć i posłuchać jej wykonania 28 marca w Warszawie na gali finałowej.W środę 7 marca będzie kręcony teledysk do piosenki w pubie Underground w niedawno otwartej sali koncertowej. Piosenkarze, a także producent utworu Dawid Domaracki zapraszają każdego, kto chciałby wziąć udział w tworzeniu tego teledysku.

Chętnym osobom, które w środę o godzinie 17.00 stawią się w Pubie Underground, zapewnione będą napoje i słodki poczęstunek, a także oczywiście niezapomniane wrażenia z udziału w powstającym teledysku.

Głosowanie na stronie organizatora: www.piosenkanaeuro.pl.

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.