pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 19 stycznia 2012
  • 4 lutego 2012
  • wyświetleń: 4162

Jackie In Da House w Pivnicy

Za nami:

4 lutego Pivnica zaprasza na imprezę housową połączoną z promocją Jacka Daniel'sa. W tym dniu Jack Daniel's z Colą w wyjątkowej cenie - 10 zł.

Pivnica


Za konsolą stanie mieszanka wybuchowa 3 dj/producentów RomuS, Low Pressure, Paulo Sanchez, na co dzień pracują, obracają się w świecie muzyki od wielu lat, każdy z nich prezentuje odmienny styl i używa swoich nietuzinkowych wynalazków z dziedziny audio. Współpracują ze sobą od kilku lat, i można ich spotkać w wielu klubach.

Paulo Sanchez
, a właściwie Paweł Kwiecień na co dzień mieszka w Tychach. Organizuje wiele dobrych imprez co trzeba podkreślić. Nigdy nie dostał syntezatora do grania i wcale nie słuchał radia na głos jak był mały, nie pamięta kiedy zaczął grać bo podobno gra od zawsze ale jedno jest pewne, wtedy jeszcze nie było niczego. Mówi że grał już na całym świecie ale nikt go tam nie widział bo podobno grał w takich miejscach których nie ma na mapie. Kocha czarne placki uwielbia nowe technologie, a w wolnym czasie fotografuje, projektuje i bawi się życiem. 1/2 projektu "Cocolino" wydającego w zagranicznych labelach "Deeperfect records", "Lux23 rec." Uwielbia House i wszystkie jego odmiany lecz nigdy się nie ogranicza, lubi słuchać każdej muzyki.

http://pl-pl.facebook.com/Cocolinoofficial?sk=info

Pivnica · fot.


RomuS - Jak o nim mówią... "wieczny muzyczny podróżnik", nie ogranicza swoich horyzontów muzycznych, zawsze tam gdzie on nie mogło zabraknąć wokół niego smukłych dźwięków. Gdy po raz pierwszy stanął za deckami wiele lat temu i poczuł na własnej skórze ten dreszczyk emocji poruszając czarne krążki wiedział, że jest w tym magia i czuje w tym swoje powołanie. Poprzez wiele ewolucji stylowych, począwszy od funky techno przechodząc później w łagodniejsze klimaty progressive, starał się zawsze kierować tym, co mu podpowiada dusza... Obecnie zaangażowany jest na dwóch muzycznych płaszczyznach. Z jednej strony jest pod przewodnim aliasem RomuS, który porusza się pomiędzy mrocznymi i głębokimi dźwiękami progressive i techno. Natomiast jako Aldaron brzmi jak zanurzony w głębokich deep i tech house’owych tonacjach, cały czas odkrywając muzykę, która kiedyś wydawała się dla niego zbyt odległa. Do tego co robi podchodzi z wielką pasją, współpracujący z młodymi dj'ami, portalami i klubami przede wszystkim ze śląska. Ciągle zmaga się ze swoją odmiennością, chory na muzyczną duszę, na te 21 gramów, które mu ciągle ciąży... Obecnie zaangażowany w wiele projektów, nie kryje swoich planów jako producent, ale na chwilę obecną stara się jak najbardziej udoskonalić swój warsztat dj'ski. Od stycznia 2011 roku jako Aldaron prowadzi finezyjną audycję Deep Breath emitowaną w houseradio.pl, gdzie można usłyszeć wiele wyselekcjonowanych przez niego traków.

http://pl-pl.facebook.com/roman.sleziona
http://www.myspace.com/romu_s

Low Pressure - Piotr Tomaszczyk czyli Low Pressure, mocno osadzony w muzyce house'owej, dj'a i producent, bardziej znany w kręgach minimal, techno jako slice aka slc. Jego sety to totalne eksperymentatorium dźwięku. Można w nich usłyszeć elementy deep, tech, uk, nudisco czy electro house'u. Sposób w jaki Piotr podaje tak zmixowany koktajl sprawia, że smakuje on jeszcze bardziej!

Serdecznie zapraszamy. Możliwość rezerwacji stolików, osobiście w Pubie Pivnica, codziennie w godzinach od 12.00 do 23.00. Bilet wstępu 5zł, w cenie biletu na dobry początek shot gratis. Wstęp od 21 lat.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.