pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 5 grudnia 2011
  • 12 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4649

Poezja i muzyka pod "13"

W piątek 9 grudnia odbyła się drugie spotkanie z poezją i muzyką pod "13". Tym razem wieczór poświęcony był tekstom filozoficznym związanym z życiem. Impreza organizowana jest we współpracy z Pszczyńskim Centrum Kultury pod patronatem Pszczyńskiego Klubu Nauki i Sztuki. Nad całością czuwa pani Renata Zborowska.

W programie znalazły się wiersze Adama Asnyka, Czesława Miłosza, Wisławy Szymborskiej i Edwarda Stachury recytowane przez Piotra Wróbla, Mirka Kozika i Renatę Zborowską. Ilustrację muzyczną stanowiły piosenki w wykonaniu Magdy Drobiec, Klaudii Gielaty, Szymona Jarczoka i Renaty Zborowskiej.

Poezja i muzyka pod \"13\" - 9.12.2011 · fot.


Mimo nieciekawej pogody goście dopisali i przy filiżance kawy i lampce wina mogli delektować się także pięknym słowem poetyckim zarówno mówionym jak i śpiewanym.

W słowie wstępnym szef Pszczyńskiego Klubu Nauki i Sztuki Mirek Kozik zapowiedział podjęcie współpracy z katowickim kinem Helios, które fundować będzie raz w miesiącu wejściówki na ciekawe filmy. Będą one losowane wśród naszych gości na każdym spotkaniu.

Zapraszamy na następne spotkaniu 13 stycznia o godzinie 19.00.

Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

Renata Zborowska

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.