pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 20 listopada 2010
  • wyświetleń: 2777

Koncert Wide Open Trio

Za nami:

Koncert Wide Open Trio


Impreza zakończona:

Pizzeria „Willa” zaprasza 20 listopada na koncert grupy „Wide Open Trio”.
 
Wind Open Trio to trójka uzdolnionych ludzi, dla których muzyka to sposób na życie i ogromna pasja. Zaangażowanie, indywidualne podejście, a przy tym poczucie humoru, pozwalają z powodzeniem zapewnić słuchaczowi wysoki poziom każdego koncertu.

Setlista zespołu składa się z autorskiego programu jak również najbardziej znanych standardów jazzowych we własnych, oryginalnych aranżacjach. Doświadczenie muzyków zdobyte podczas wielu lat występów estradowych oraz klubowych pozwoliło stworzyć formację o wielkim potencjale, doskonale radząca sobie w wielu stylach muzycznych takich jak jazz, groove, funky i latin.

Ciekawe aranżacje, swoista mieszanka stylów granej muzyki wzbogacona prawdziwym brzmieniem instrumentów sprawia, że występy zespołu zawsze spotykają się z uznaniem publiczności.

Każdy występ to dobra zabawa i niezapomniana atmosfera.

Tytuł koncertu Latin & Groove Experience. Cena biletu wynosi 7zł. początek o godzinie 19.00. Ilość miejsc mocno ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

Skład:
Mateusz Gremlowski - bass
Tomek Bura - piano           
Kacper Popek - drums

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem 602-785-303 oraz pod adresem kontakt@willapizza.pl.


ul.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.