Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 20 maja 2010
  • wyświetleń: 2186

Koncert zespolu Szantana

2 czerwca o godzinie 19.00 w Galerii „13” przy Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się koncert pszczyńskiego zespołu Szantana.

Koncert zespolu Szantana


Grupa ta o kilku lat zaliczana jest do krajowej czołówki tzw. Marynistycznego Rocka, czyli nurtu muzycznego starającego połączyć szeroko rozumianą muzykę żeglarską z rockiem. Koncert ten będzie okazją do zapoznania się z nowym „mocniejszym” obliczem zespołu. W trakcie koncertu będzie można usłyszeć zarówno stare utwory Szantany w innych, świeżych aranżacjach jak i całkowicie nowy repertuar grupy (w tym rockowe opracowania folkloru pszczyńskiego).

Bilety w cenie 10zł są do nabycia w Pszczyńskim Centrum Kultury oraz w dniu koncertu w Galerii „13”. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Szantana występuje w składzie:
Ireneusz Spyra- śpiew, ukulele barytonowe, melodyka
Leszek Kondzielnik- gitara elektryczna, śpiew
Szymon Szczepańczyk- mandolina, flety, bombarda, śpiew
Grzegorz Szczepańczyk- gitara basowa
Wojciech Świerczyński- perkusja

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia nagrania z koncertu w Bugsy's Jazz Club, z 14 listopada 2009 roku.Więcej o zespole na stronie www.myspace.com/szantana class=dodaj target=_blank>www.myspace.com/szantana.

mot / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA