Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 27 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 6809

Zamyślone głowy zespołu Dzioło

Przypominamy znany i lubiany teledysk do piosenki "Zamyślone głowy" kobiórskiej grupy Dzioło.

Pszczyna.tv to nie tylko wiadomości, sondy i pozdrowienia. Od czasu do czasu będziemy również pokazywać teledyski kapel z naszego regionu. Dziś zachęcamy do obejrzenia kawałka "Zamyślone głowy" grupy Dzioło. Pozostałe teledyski znajdziecie w serwisie pszczyna.tv.Zespół powstał w 2001 roku. W krótkim czasie dzięki wielu rewelacyjnym piosenkom trafił w gusta dużej części osób i znalazł sporą rzeszę fanów. W 2002 roku Dzioło wygrało Pszczyński Urock - przegląd zespołów rockowych. Do rąk członków zespołu trafiła wówczas nagroda publiczności. Zespół wystąpił również na festiwalu Woodstock 2002 w Żarach, gdzie został bardzo gorąco przyjęty.

Na początku września 2004 teledysk do ich piosenki "Zamyślone głowy" został zakwalifikowany do festiwalu polskich wideoklipów Yach Film. Festiwal ten trwał od 7 do 9 października w Gdańsku. Klip znalazł się w kategorii "Inna energia". Reżyserem teledysku jest Romuald Kłakus - słynny wuj z piosenki "Joint u Romana".

Prezentujemy też archiwalne pozdrowienia zespołu Dzioło dla internautów portalu pless.plm nagrane w studiu Radia Mega FM.new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA