pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 11 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1907

Koncert kolędowy w Kobiórze

24 stycznia o godzinie 16.00 w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kobiórze odbędzie się koncert kolędowy.

W koncercie udział wezmą zespoły: Chór kameralny "Ex Animo" (zespół w tym roku obchodził jubileusz XV-lecia działalności), "Chór międzyszkolny" działający przy Gimnazjum w Kobiórze - obydwa zespoły prowadzone przez Marcina Wielgata, wokalny zespół rodzinny "Akord" z Gostyni pod kierownictwem Agnieszki Patalong oraz soliści: Daria Tytko - 14 letnia wokalistka, wychowanka Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie, laureatka wielu nagród na konkursach i przeglądach oraz Łukasz Skrodzki - absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, który współpracował z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, gdzie stworzył kilka pierwszo- i drugoplanowych kreacji w spektaklach muzycznych takich jak "West side story", "Spin" czy "Rent".

Zarówno chóry, jak i soliści wykonają najpiękniejsze polskie kolędy w ciekawych aranżacjach. Cały koncert poprowadzi Marcin Wielgat - absolwent Akademii Muzycznej im. K.Szymanowskiego w Katowicach.

Marcin Wielgat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.