pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 1 września 2009
  • wyświetleń: 10263

Koncert: Uszy na śmietniku 3

28 sierpnia w naszym powiecie odbyła się kolejna ciekawa impreza muzyczna. Była to trzecia edycja koncertu "Uszy na śmietniku" w Kobiórze.

Koncert: Uszy na śmietniku 3


Każdy, kto orientuje się choć trochę w poczynaniach muzycznego środowiska w regionie, wie, że Kobiór od lat jest znanym zagłębiem muzyków oraz wielu zespołów grających różnego rodzaju muzykę, od poważnej poprzez bluesa, reggae, rock, jazz do popu.

Jedną z najciekawszych imprez muzycznych w tej gminie są "Uszy na śmietniku", którego pomysłodawcą i organizatorem jest Marek Gruszka. Po raz pierwszy impreza odbyła się w 2007 roku i od razu zainteresowało się nią wielu utalentowanych muzyków i lokalna publiczność. Od tego czasu mogliśmy usłyszeć tutaj takie zespoły jak: Dzioło, Silver Samurai, Kobiórska Formacja Muzyczna, Uwaga, Kupić Gvoździe, Campay, Bluestracja i Adama Kulisza.

Koncert: Uszy na śmietniku 3 · fot.


W tym roku również czekało nas wiele dobrej muzyki. Na scenie, której rolę pełni duża naczepa ciężarówki, pojawiła się między innymi grupa KFM, zwycięzca konkursu organizowanego podczas Festiwalu im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze". Zobaczyliśmy także zespoły Silver Samurai, Co się stao oraz Czupia Tracha.

Patronami medialnymi imprezy są portal pless.pl oraz Tygodnik "Echo".

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.