Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 21 lutego 2009
  • wyświetleń: 7535

Trwają prace przy wieży ciśnień

Trwają prace przy pszczyńskiej wieży ciśnień. Powoli, przez wysokie rusztowania, można zauważyć jakie zmiany będą w obiekcie przy ulicy Kilińskiego.

Trwają prace przy wieży ciśnień
Wieża ciśnień w Pszczynie


Zza siatki zabezpieczającej widać, że na całej wysokości budowli zostały już wybite otwory, które najprawdopodobniej będą służyć jako okna dla powstającej w tym miejscu restauracji.

Inwestycja w wieży ciśnień wpisuje się w kolejne zmiany w pszczyńskiej gastronomii. W ubiegłym roku nowy pub Warki zastąpił przy ulicy Bankowej restaurację Va Banque oraz Szafa Pub. Zmienił się także właściciel Restauracji Dama Pik, która od tego roku zaprasza klientów jako "Kuchnia i Wino".

Warto również dodać, że niedawno poszerzona została oferta pszczyńskiej bazy noclegowej. Przy trasie DK-1 relacji Bielsko-Biała - Katowice powstał hotel Styl 70, który nawiązuje klimatem i wystrojem do lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA