Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 2 września 2008
  • wyświetleń: 2938

W niedzielę Dożynki Gminne w Kobiórze

7 września, czyli już w najbliższą niedzielę w Kobiórze odbędą się gminne dożynki.

W niedzielę Dożynki Gminne w Kobiórze


Uroczystości rozpoczną się o 10.30 mszą dożynkową z udziałem chóru Harmonia w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Kobiórze. Początek festynu zaplanowano na godzinę 16.00, keidy na terenie Gminnego Ośrodka Sportowego przy ulicy Centralnej 117 wójtowi gminy zostanie przekazany "Chleb Dożynkowy".

O 16.15 wystartuje mini maraton o Puchar Wójta Gminy (uwaga! zapisy już od 14.00). Równocześnie trwać będzie część muzyczna dożynek. Na scenie pojawią się: "Kobiórsko Czelodka", śpiewacze z zespołu "Kobiórzanie", węgierska grupa Tenyleg i zespół "Gem", który zaprosi nas do wspólnych tańców.

Organizatorami imprezy są Urząd Gminy Kobiór oraz Gminny Dom Kultury, współorganizatorami: Koło Gospodyń Wiejskich, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Przedszkole, Ochotnicza Straż Pożarna, Polski Związek Pszczelarski Koło w Kobiórze, Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Koło w Kobiórze, Restauracja "Sikorka", Hotel Noma Residence praz Piekarnia Stanisława Klosa.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA