Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 4331

Debiutancka płyta Locomotivesun

30 lipca ukazał się długo oczekiwany debiut pszczyńskiego zespołu Locomotivesun.
Płyta nosi tytuł "3/czwarte księżyca" i zawiera 12 autorskich utworów.

Debiutancka płyta Locomotivesun
Locomotivesun


Muzyka na płycie jest zróżnicowana, chłopaki ocierają się o różne gatunki elektroniki takie jak: drum and bass,elektro,house,break beat,house,dub. Każdy miłosnik muzyki elektronicznej powinien doszukać się tutaj czegoś dla siebie.

"3/czwarte księżyca" to płyta wobec której nie można być obojętnym.

Skład zepsołu to trzy osoby: Rafał Szymczak (Beret) - syntezatory, Mateusz Katafiasz (Tuti) - bity i bitbox, Daniel Hozumbek (Dany) - wokal.

Warto tutaj przypomnieć o koncertach Locomotivesun, które odbywają sie na kilka sposobów: koncerty,na których Loco prezentuje gotowe formy utworów pochodzących m.in. z płyty "3/czwarte księżyca", Loco Liveact, improwizowana forma koncertowa, Loco - dźwięki poprzez ciszę, eksperymenty parateatralne.

Więcej informacji na temat koncertów Locomotivesun: www.myspace.com/locomotivesun target=_blank class=dodaj>www.myspace.com/locomotivesun oraz www.locomotivesun.com target=_blank class=dodaj>locomotivesun.com.

Płyta do kupienia w sklepie internetowym www.boxmusic.com.pl target=_blank class=dodaj>boxmusic.com.pl, kosztuje 25 zł (z kosztami przesyłki!). Od 1 września do kupienia we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

Teledysk Locomotivesun do pierwszego singla pt."Wszystkie kobiety to sex":----------------------------------

KONKURS:

Dla pierwszych trzech osób, które odpowiedzą na pytanie, płyta Locomotivesun "3/czwarte księżyca"!

Pytanie: Jak nazywał się utwór zespołu Locomotivesun, który znalazł się na składance Piotra Stelmacha "3maj z nami"?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres danhoz@poczta.onet.pl, w temacie wpiszcie "Konkurs Pless", koniecznie podajcie swój szczegółowy adres korespondencyjny.

Osoby, które wygrają płytę, zostaną poinformowane mailowo. Powodzenia!

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA