pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 24 maja 2008
  • wyświetleń: 5434

Tacy sami - inni: festyn integracyjny

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pszczynie serdecznie zaprasza na Piknik Integracyjny "Tacy sami - inni", który odbędzie się 25 maja na terenie Parku Pszczyńskiego. Impreza objęta jest honorowym patronatem Starosty Pszczyńskiego i Burmistrza Miasta Pszczyna.

Tacy sami - inni: festyn integracyjny


Z okazji przypadających w maju obchodów Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną rodzice, dzieci, młodzież i dorośli z placówek Koła pragną spotkać się z Państwem, aby podzielić się swoimi osiągnięciami, podziękować za każdy przyjazny gest wsparcia i zrozumienia oraz świętować we wspólnej zabawie.

Harmonogram Pikniku:

12:30 – uroczyste rozpoczęcie Pikniku (powitanie, występ podopiecznych DOREW, Świetlicy Terapeutycznej oraz WTZ w Pszczynie;
13:30 – Claunolandia;
14:30 – malowanie obrazu „Dom Kulejących Aniołów” przez zaproszonych gości oraz uczestników Pikniku, pokaz umiejętności i wyposażenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszczynie;
15:00 – przelot helikopterem z niespodzianką;
15:20 – występ podopiecznych Ogniska Muzycznego w Pszczynie;
16:00 – koncert zespołu „Uwaga” z Kobióra;
17:00 – realizacja kolorowych marzeń Kulejących Aniołów – balony do nieba;
17:20 – występ zespołu „Folkowianie”
17:50 – oficjalne podziękowania dla władz samorządowych i sponsorów;
18:00 – występ Marty Tomczyńskiej;
18:30 – występ zespołu muzycznego HARD ROCKET;
19:40 – losowanie głównych nagród loterii (nagroda główna: zestaw komputerowy; nagrody dodatkowe: wieża, mikrofalówka, biurko z krzesłem);
20:00 – występ zespołu romskiego DON WASYL.

Dodatkowe atrakcje to: kiermasz i wystawy prac naszych podopiecznych; loteria fantowa (wszystkie losy wygrane! nagroda główna: zestaw komputerowy; nagrody dodatkowe: wieża, mikrofalówka, biurko z krzesłem); grochówka z kuchni polowej wykonana przez Państwową Straż Pożarną w Pszczynie; wspólne zabawy z iluzjonistą i clownami; stoisko z ciastem własnego wypieku, kawą, napojami; przewóz dzieci bryczkami.

Czekają na nas także: zawody sportowe; hipoterapia; dogoterapia; mini zoo; punkt gastronomiczny z grillem i domowym smalcem; punkt malowania twarzy i zaplatania warkoczyków; punkt medyczny; stoisko plastyczne – konkurs na najładniejszą laurkę dla mamy; stoisko garncarskie i bibułkarskie; przewóz niepełnosprawnych uczestników festynu motocyklami; zabawy ruchowe na zamkach dmuchanych i zjeżdżalniach i wystawa sprzętu rehabilitacyjnego.

Zapraszamy!

PSOUU Koło w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.