Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 17 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 2381

CeHa zwycięzką konkursu NOKIA

Pszczyńsko-bielska formacja hip-hopowa CeHa zdobyła główną nagrodę w konkursie organizowanym przez NOKIE poprzez stronę www.studiogaraz.pl.

CeHa zwycięzką konkursu NOKIA


Sukces jest tym bardziej zadowalający, że spośród ponad 90 zespołów kategorii hip-hop ten najlepszy (CeHa) wybrali internauci. Główna nagroda to talon na zakup sprzętu muzycznego za 5.000 pln oraz muzyczne telefony NOKIA dla każdego z członków zespołu.

Do tego dochodzi jeszcze występ w Warszawie, gdzie główną gwiazdą będzie Paulina Przybysz z Sistars. Tam też być może czeka na zespół jeszcze jedna nagroda. Otóż zespół który zdobył największą liczbę głosów pośród wszystkich kategorii muzycznych będzie miał możliwość nagrania profesjonalnego teledysku, czego życzymy CeHa.

Gala odbędzie się 24.04.2008 r w Warszawie Ostatnią płytę CeHa zupełnia za darmo można dostać na www.PszczynskiRap.info.

ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA