pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 31 stycznia 2008
  • wyświetleń: 5350

V Powiatowy Przegląd Jasełek

29 stycznia na sali sesyjnej starostwa odbyło się wręczanie nagród za V Powiatowy Przegląd Jasełek, którego głównym organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu przy pomocy współorganizatorskiej Gminnego Zespołu Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Do V Powiatowego Przeglądu Jasełek zgłosiło się: 11 szkół podstawowych (Suszec, Mizerów, Rudziczka, Radostowice, Goczałkowice, Kobiór, Pszczyna – nr 2 i nr 4, Łąka, Pielgrzymowice) 6 szkół gimnazjalnych (Suszec, Radostowice, Kobiór, Pszczyna nr 1 i nr 4, Pawłowice nr 2), 6 Przedszkoli (Suszec, Kobielice, Studzionka, Wola nr 1, Studzienice, Łąka). Uczniowie SP nr 2 z Pszczyny nie przyjechali na przegląd. W przeglądzie wzięło udział ponad 700 dzieci.

V Powiatowy Przegląd Jasełek · fot.


Jury w składzie: Jadwiga Masny, Maria Kast, Barbara Sopot-Zembok przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA PRZEDSZKOLA

„Grand Prix”:• Publiczne Przedszkole nr 14 w Studzionce,
pięć pierwszych miejsc:
•PP w Suszcu,
•Przedszkole przy ZSP w Studzienicach,
•Przedszkole przy ZSP w Kobielicach,
•Przedszkole przy ZSP w Łące,
•GPP nr 1 Oddział Integracyjny w Woli,
wyróżnienia:
•Wiktoria Gąsiorek – GPP nr 1 w Woli,
•grupa maluchów z Przedszkola przy ZSP w Łące,

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE

„Grand Prix”:
•Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II i Gminny Ośrodek Kultury
w Goczałkowicach-Zdroju,
dwa pierwsze miejsca:
•Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
•Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach
dwa drugie miejsca:
•Szkoła Podstawowa w Kobiórze,
•Szkoła Podstawowa w Suszcu (opiekun Gabriela Sputek),
trzecie miejsce:
•Szkoła Podstawowa w Radostowicach,
wyróżnienia:
•Szkoła Podstawowa nr 9 w Łące – za scenę z pastuszkami,
•Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach – za scenę z Herodem,
•Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach – Klaudia Baron – za rolę diabła,
•Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudziczce – za chór aniołów
•Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudziczce – za grupę diabłów
•Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mizerowie – za stroje postaci bajkowych,
•Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mizerowie – dla grupy fletów
•Szkoła Podstawowa w Suszcu (s. Kazimiera Szałajko) – Mateusz Nykiel – za rolę Małego Księcia

KATEGORIA GIMNAZJA

„Grand Prix” :
•Gimnazjum Publiczne nr 4 w Pszczynie,
pierwsze miejsce:
•Gimnazjum Publiczne w Radostowicach,
drugie miejsce:
•Gimnazjum Publiczne nr 2 w Pawłowicach,
dwa trzecie miejsca:
•Gimnazjum Publiczne w Suszcu,
•Gimnazjum Publiczne w Kobiórze,
wyróżnienia:
•Gimnazjum Publiczne nr 1 w Pszczynie – zespół wokalno-instrumentalny,
•Gimnazjum Publiczne nr 2 w Pawłowicach – duet wokalny Karolina Klat i Anna Miech,
•Gimnazjum Publiczne w Suszcu – Marek Skowronek - za rolę Heroda .

Wszystkie zespoły uczestniczące w przeglądzie, otrzymały dyplomy za udział, a dzieci otrzymały słodycze i napoje.

Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.